کشف حوله پالتویی شایسته در دریای مدیترانه

حوله پالتویی شایسته پارچه ای است که در حمام خود روی زمین می گذارید این تشک‌ها در اشکال زیبا و رنگ‌های تند موجود هستند و از لیز خوردن شما هنگام بیرون آمدن از حمام جلوگیری می‌کنند.

حوله های خنک کننده برای روزهای گرم تابستان عالی هستند اما اگر ماهیچه های شما درد می کند، کیسه های یخ فوق العاده ای نیز هستند.

برای استفاده از یکی، کافی است آن را به مدت دو تا سه دقیقه در آب خیس کنید، آن را فشار دهید و سپس آن را در اطراف ناحیه بدن خود که نیاز به تسکین خنک کننده دارد، بپیچید.

آیا از بالا رفتن سطح خسته شده اید؟ شروع به آوردن یک حوله گلف با خود به زمین کنید! این حوله ها که به کیسه گلف شما متصل می شوند، می توانند برای خشک کردن توپ های گلف در صورت مرطوب شدن استفاده شوند.

آنها همچنین قبل از اینکه چماق را بگیرید، رطوبت دست های عرق کرده شما را جذب می کنند و در نتیجه تاب بهتری دارند.

حوله

حوله های میکروفایبر برای داشتن در اطراف خانه بسیار مفید هستند! می‌توانید از یکی برای گردگیری قفسه‌هایتان، تمیز کردن ماشینتان، تمیز کردن مواد ریخته شده روی اجاق گاز، جلا دادن شیشه و تمیز کردن لکه‌های تلویزیون یا تلفن هوشمندتان استفاده کنید.

هیچ چیز بدتر از یک سگ خیس بوی نمی دهد! حیوان خانگی خود را بعد از حمام با استفاده از یک حوله ایمن برای حیوانات خشک کنید.

میکروفیبر مصنوعی یک ماده محبوب است زیرا به سرعت روی موهای درشت حیوانات کار می کند.

آمریکایی ها سالانه حدود 13 میلیارد پوند دستمال کاغذی استفاده می کنند متأسفانه، این حوله‌ها به محل‌های دفن زباله ختم می‌شوند و با تجزیه، گاز متان تولید می‌کنند که برای هوایی که تنفس می‌کنیم مضر است.

برای سیاره زمین (و کیف پول شما) بسیار بهتر است تا حد امکان از دستمال کاغذی کمتری استفاده کنید.

حوله ترکی از پنبه ترک تهیه می شود که به دلیل داشتن الیاف بلند به دوام و نرمی معروف است گاهی اوقات این حوله ها را با حاشیه در انتهای آن می بینید که آنها را هم تزئینی و هم کاربردی می کند.