لوله آب شماره 3 به شما امکان کنترل از راه دور خانه را می دهد

لوله کشی از لوله آب شماره 3 که در یونان باستان برای تامین آب و انتقال فاضلاب استفاده می شد فاصله زیادی داشته است.

امروزه از مواد مختلفی در لوله‌ها استفاده می‌شود که آب سرد و گرم تمام وسایل خانه را تامین می‌کند و همچنین یک سیستم تخلیه و هواکش حیاتی ایجاد می‌کند.

پنج نوع لوله PEX، PVC، ABS، مس و گالوانیزه این روزها معمولاً در خانه ها یافت می شود چه در خانه های قدیمی و چه در ساختمان های جدید.

لوله آب متقاطع یک لوله پلاستیکی مقرون به صرفه است که برای خطوط آبرسانی محبوب است زیرا مانند برخی از انواع دیگر لوله آب  به عنوان مثال، گالوانیزه آثاری از زنگ زدگی یا خوردگی را در آب وارد نمی کند.

لوله

نصب آن نیز ساده است اوبرایان توضیح می‌دهد: «انعطاف‌پذیری فیزیکی آن کار و مانور را در مقایسه با لوله آب  سفت‌تر آسان‌تر می‌کند و توانایی استفاده از چندین روش اتصال به آن اجازه می‌دهد تا با گزینه‌های مختلف ابزار کار کند.

ساختار رنگی آن یک مزیت دیگر برای منظم نگه داشتن لوله کشی است لوله PEX، مانند لوله Uponor AquaPEX موجود در SupplyHouse، در سه رنگ قرمز برای آب گرم، آبی برای آب سرد و سفید برای آب گرم یا سرد وجود دارد.

در حالی که خطوط سنتی آبرسانی از یک خط اصلی آب منشعب می شوند و می توانند آب را به تعدادی از وسایل تامین کنند، یک لوله آب مستقیماً به یک شیر آب سرد یا گرم متصل می شود در حالی که انتهای دیگر به یک منیفولد توزیع آب در مرکز متصل می شود.

لوله‌های مسی دهه‌هاست که مورد استفاده قرار می‌گیرند، بنابراین می‌توانید آن را در اطراف سینک‌ها، دوش‌ها، وان‌ها و سایر وسایل در خانه‌های قدیمی‌تر و جدیدتر پیدا کنید. همچنان برای خطوط آبرسانی مورد علاقه است زیرا فلز بر کیفیت آب تأثیر نمی گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.