تولید و ساخت تابلو پلی استر با ارزانترین قیمت

تولید و ساخت تابلو پلی استر با ارزانترین قیمت

ساخت تابلو پلی استر چگونه انجام می شود؟ مواد اولیه جهت ساخت تابلو پلی استر چیست؟ هزینه ساخت تابلو پلی استر به چه عواملی بستگی دارد؟ جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر از تولیدی چکار کنیم؟

تابلو ترمه یکی از زیبا ترین تابلوها می باشد که طرفداران بسیاری دارد.

ساخت تابلو پلی استر

ساخت تابلو پلی استر چگونه انجام می شود؟

ساخت تابلو پلی استر و تولید آن  در کارگاه های مجسمه سازی پلی استر انجام میشود. سپس جهت رنگ آمیزی و قاب سازی به کارگاه‌های مربوطه ارسال می گردد . درواقع  یک کار ترکیبی از چندین صنعت و در کارگاه های مختلف انجام می شود. ساخت تابلو پلی استر از مواد اولیه خاصی به نام رزین پلی استر استفاده میشود.یکی از با کیفیت ترین تابلو ها تابلو چرم می باشد.

تابلو پلی استر پس از تولید به صورت خام می باشد و تعداد بسیار زیادی از مشتریان خریدار تابلو پلی استر خام می باشند. اکثر مشتریان تابلو پلی استر خام هنرمندان و نقاشان ماهری هستند که به صورت کار در منزل انواع تابلو پلی استر خام را خریداری نموده و با استفاده از رنگهای اکریلیک رنگ آمیزی می نمایند. سپس به کارگاه‌های قابسازی می‌فروشند . و یا به صورت مستقیم به مشتریان خود از طریق شبکه های اجتماعی و یا فروشگاه اینترنتی به فروش می رسانند .

ساخت تابلو پلی استر

مواد اولیه جهت ساخت تابلو پلی استر چیست؟

مواد اولیه که جهت ساخت انواع مجسمه و تابلو پلی استر استفاده می شود عبارتند از : رزین پلی استر که مایعی با بوی تند و زننده می باشد . در صورت استفاده بیش از ۵ کیلوگرم جهت ساخت تابلو پلی استر بخاطر سمی بودن باید حتماً از تهویه مناسب در محل و محیط استفاده نمایید تا دچار مشکلات تنفسی نگردید. هاردنر یا سخت کننده مایع ای است که  به صورت مایع یا خمیری مورد استفاده قرار میگیرد.

جهت واکنش با رزین پلی استر و سخت شدن و سفت شدن درون قالب که پس از سرد شدن و واکنش با رزین پلی استر به صورت ژله‌ای درمی‌آید، کاتالیزور یا شتاب دهنده که ماده ای بنفش رنگ بوده و به رنگ بنفش و از ترکیبات کبالت می باشد قبل از مخلوط کردن رزین پلی استر و هاردنر باید به آرامی به مایع رزین پلی استر اضافه و مخلوط شود. از مهم ترین و شیک ترین تابلو ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تابلو فرش می باشد.

تذکر : دقت نمایید که هیچ گاه هم زمان کاتالیزور و هاردنر با رزین پلی استر مخلوط نگردد . چرا که افزایش دمای ناگهانی ایجاد کرده . و  قابلیت انفجار ایجاد می کند. رنگ پایه رزین جهت رنگ آمیزی به صورت اولیه تابلو پلی استر خام به صورت یک دست استفاده می شود. رنگ اکریلیک یا رنگ روغن جهت رنگ آمیزی تابلو پلی استر خام استفاده میشود. رنگ آمیزی پس از آماده شدن و ساخته شدن میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ساخت تابلو پلی استر

 هزینه ساخت تابلو پلی استر به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت تابلو پلی استر به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین عوامل دخیل در هزینه تمام شده تابلو پلی استر قیمت مواد اولیه می‌باشد. چرا که مواد شیمیایی بوده و باید از بورس خریداری شود .قیمت بورس نسبت  به نوسان دلار تغییر می کند. یکی دیگر از مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه تولید و ساخت تابلو پلی استر قیمت و هزینه حمل و نقل مواد اولیه و همچنین ارسال محصولات به محل فروش می باشد. عامل سوم که در قیمت ساخت تابلو پلی استر موثر است هزینه کارگر و آب و برق و گاز و کرایه محل می باشد . تابلو خاتم کاری یکی دیگر از انواع تابلو ها می باشد که توانسته است طرفداران بسیاری را جلب نماید.

ساخت تابلو پلی استر

جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر از تولیدی چکار کنیم؟

جهت خرید انواع تابلو پلی استر به صورت عمده می توانید از فروشگاه و مرکز پخش عمده تابلو پلی استر در تهران در بازار صالح آباد مراجعه نمایید و به قیمت عمده خرید نمایید. البته برخی از تولید کنندگان به صورت مستقیم از طریق فروشگاه اینترنتی و یا شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و کانال تلگرام خود اقدام به معرفی و فروش محصولات تابلو پلی استر می‌نمایند.

ساخت تابلو پلی استر

جهت خرید عمده تابلو پلی استر می توانید با مشاوران حرفه ایی ما تماس حاصل نمایید . ما در این مجموعه این مکان فراهم آورده ایم خرید عمده انواع تابلو پلی استر به صورت مستقیم از تولیدی در سراسر کشور و در شهرهای مختلف مانند اصفهان و شیراز و تهران و کرج و تبریز با ارزانترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار گیرد .

جهت استعلام قیمت ها و همچنین مشاهده جدیدترین مدل های تولید شده انواع تابلو های پلی استر خاص می توانید با مشاورین فروش ما تماس بگیرید ضمناً جهت کسب اطلاع از نحوه خرید و پرداخت و ارسال سفارش به درب منزل یا فروشگاه خود می توانید با مشاورین فروش ما صحبت نموده و کسب اطلاع نمایید.