جدیدترین مدل های تابلو پلی استر طلایی

تابلو پلی استر طلایی تقریباً در همه مدل های تابلو پلی استر تولید و عرضه می شود. جدیدترین مدل های تابلو پلی استر طلایی را میتوانید همیشه در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام یا در وب سایت ما مشاهده نمایید.

تابلو نقاشی را می توان در همه مکان ها به خصوص اداره جات استفاده نمود و یک فضای زیبایی ایجاد کرد.

 

تابلو پلی استر طلایی

تابلو پلی استر طلایی چگونه تولید میشود؟

تابلو پلی استر طلایی را می توان به دو صورت تهیه نمود. به صورت عمومی تابلو پلی استر خام پس از تولید جهت رنگ آمیزی و نقاشی به کارگاه رنگ آمیزی ارسال می شود. برای رنگ آمیزی تابلو پلی استر خام به رنگ طلایی از رنگ های روغن یا اکریلیک طلایی استفاده می نمایند. در برخی موارد پتینه‌کاری نیز انجام می‌شود. البته پس از رنگ آمیزی باید لایه محافظ بر روی تابلو رنگ شده اعمال شود تا کیفیت و ماندگاری آن و براقیت رنگ تابلو پلی استر طلایی بیشتر گردد. از انواع تابلو ها می توان به تابلو سفالی اشاره نمود که بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد.

 تابلو پلی استر طلایی

در حالت دوم پس از مخلوط کردن رزین پلی استر و هاردنر و پس از ژله‌ای شدن آن رنگ طلایی پایه رزین با آن ثبت می شود و در قالب زده می شود .فقط باید توجه نمود که میزان رنگ مورد استفاده به کیفیت تابلو پلی استر آسیب وارد نکند و استحکام و شکنندگی و چسبندگی آن را به هم نریزد .یکی دیگر از انواع تابلوها می توان به تابلو روغن اشاره نمود که بسیار جذاب و پر طرفدار می باشد.

 تابلو پلی استر طلایی

تابلو پلی استر طلایی در چه طرح ها و مدل هایی عرضه می شود ؟

تقریبا تمامی مدل های تابلو پلی استر به صورت طلایی و ورق طلا همراه با پتینه کاری تولید عرضه می شود که در اینجا ذکر می کنیم.

  • انواع تابلو پلی استر طلایی طرح رقصنده و طرح احساس و فرشته
  • انواع تابلو پلی استر طلایی طرح زن و مرد
  • انواع تابلو پلی استر برجسته طرح نقاشی های معروف مانند شام آخر
  • انواع تابلو پلی استر طلایی برجسته طرح کشاورز
  • انواع تابلو پلی استر طلایی طرح پرندگان
  • انواع تابلو پلی استر طلایی برجسته طرح حیوانات
  • انواع تابلو پلی استر طلایی برجسته طرح فرانسوی
  • انواع تابلو پلی استر برجسته گل و گلدان
  •  البته تابلو دکوراتیو را می توان به عنوان تزئینی استفاده نمود.

 تابلو پلی استر طلایی

 تابلو پلی استر طلایی

 تابلو پلی استر طلایی

مشتریان عمده انواع تابلو پلی استر طلایی چه کسانی هستند؟

مشتریان اصلی تابلو پلی استر طلایی هتل داران و مطب ها بانوان جهت دکوراسیون منزل و اتاق خواب هستند. از آن جا که رنگ طلایی یکی از رنگ‌های لاکچری و لوکس محسوب می‌شود در بسیاری از جاها جهت ست کردن و چیدمان تزیینی منزل و محل کار خود از رنگ طلایی استفاده می نماید .

 تابلو پلی استر طلایی

در این میان تابلو پلی استر طلایی از سالیان قبل با اقبال عمومی مواجه شده و همیشه مشتری دارد .جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر طلایی و آگاهی از آخرین قیمتها و جدیدترین مدلهای تابلو پلی استر طلایی با مشاورین فروش ما تماس بگیرید و از نحوه خرید و پرداخت و ارسال به شهر و فروشگاه خود اطلاع کسب نمایید.