قیمت عمده تابلو پلی استر گل در شیراز

قیمت عمده تابلو پلی استر گل در شیراز

آیا در شیراز و اصفهان و اهواز کارگاه تولید پلی استر فعالیت می کنند ؟قیمت انواع تابلو پلی استر شیراز مدل  گل و گلدان چقدر است؟ تابلو پلی استر شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

تابلو پلی استر گل و گلدان در ابعاد مختلفی تولید می گردد و در واقع یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین انواع تابلو پلی استر در طرح ها و رنگ ها و ابعاد مختلف می باشد.

تابلو پلی استر شیراز

آیا در شیراز و اصفهان و اهواز کارگاه تولید پلی استر فعالیت می کنند؟

کارگاه هایی که تابلوهای پلی استر را تولید می نمایند در واقع کار اصلی آنان تولید مجسمه پلی استر می باشد که به صورت تخصصی کار تولید تابلو پلی استر نیز انجام می دهند و بیشتر در اطراف تهران قرار دارند و یا در شهرک های صنعتی اطراف شهرهای بزرگ مشغول به فعالیت می باشند. با توجه به اینکه کار تولید مجسمه و تابلو پلی استر با مواد شیمیایی سر و کار دارند خطرات مخصوص به خود را دارد .بنابراین از محیط های مسکونی باید دور باشند.

در برخی شهرها مانند اصفهان و شیراز و قم و تبریز برخی از کارگاه های مجسمه سازی به تولید تابلو پلی استر نیز می پردازند و برخی از آنان در فضای مجازی به معرفی و فروش محصولات خود اقدام نموده اند .همچنین تابلو ترمه یکی از زیبا ترین تابلوها می باشد که طرفداران بسیاری دارد.

 

تابلو پلی استر شیراز

قیمت انواع تابلو پلی استر شیراز مدل گل و گلدان چقدر است؟

تابلو پلی استر شیراز مدل گل و گلدان در ابعاد مختلفی تولید می گردد و در واقع یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین انواع تابلو پلی استر در طرح ها و رنگ ها و ابعاد مختلف می باشد . انواع تابلو پلی استر گل و گلدان از ابعاد کوچک ۱۰ سانت تا ابعاد بزرگ بیش از ۱۵۰ سانت نیز طراحی و تولید می گردند.

لذا قیمت انواع تابلو پلی استر گل و گلدان با توجه به طرح و مدل و ابعاد و رنگ آن بسیار متنوع می باشد. که در اینجا برخی از انواع تابلو پلی استر گل و گلدان را مشاهده می نمایید. یکی از با کیفیت ترین تابلو ها تابلو چرم می باشد.

قیمت انواع تابلو پلی استر گل تولید شده در شهرهای مختلف با همدیگر متفاوت است .اگر بتوانید به صورت مستقیم از تولیدی خرید نمایید قیمت مناسب تری خرید می نمایید. بنابراین اگر بتوانید با تولید کنندگان تابلو پلی استر در شهر خود ارتباط بگیرید می توانید با قیمت ارزان تری خرید نمایید.

به عنوان مثال قیمت تابلو پلی استر تولید شده در کارگاه های تولید مجسمه و تابلو پلی استر در شیراز حداقل ۱۰ هزار تومان می باشد. در کوچکترین ابعاد یا قیمت تابلو پلی استر سه تکه در ابعاد ۶۰ در ۱۴۰ سانتی متر با رنگ طلایی در شیراز حداقل ۲۷۰ هزار تومان به فروش می رسد. همچنین از مهم ترین و شیک ترین تابلو ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تابلو فرش می باشد.

تابلو پلی استر شیراز

تابلو پلی استر شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی و تولید تابلو پلی استر در سالیان اخیر رونق بسیاری پیدا کرده است و مشتریان بسیاری در سطوح مختلف و از سلایق متنوع دارد. تابلو خاتم کاری یکی دیگر از انواع تابلو ها می باشد که توانسته است طرفداران بسیاری را جلب نماید.

در بین زنان خانه دار و با سلیقه و یا هتل داران و رستوران داران جهت دکوراسیون محیط کار یا منزل خود از انواع تابلو پلی استر استفاده می کنند. در واقع تابلو پلی استر از صنایع دستی امروزی محسوب می شود که بسیار شیک و مدرن می باشد. ویژگی های منحصر به فردی که تابلو پلی استر دارد باعث شده تا فروش خوبی در جامعه و بین مردم و در بازار جهت دکوراسیون داشته باشد. ویژگی های منحصر به فرد انواع تابلو پلی استر عبارتند از :

  1.  مقاومت و استحکام بالا در برابر ضربه
  2. مقاومت و ثبات رنگ بسیار بالا در مقابل نور آفتاب و رطوبت
  3. قابلیت پرداخت کاری و سوهان کاری و سوراخکاری پس از تولید
  4. رنگ پذیری و قابلیت تعمیر
  5. عدم ایجاد حساسیت تنفسی و پوستی

تابلو پلی استر شیراز