فروش جدیدترین تابلو های پلی استر رنگی

تابلو های پلی استر رنگی بسیار مشتری پسند و مناسب تمام سلیقه ها خصوصا خانم های با سلیقه جهت دکوراسیون منزل و اتاق خواب و پذیرایی می باشد. تابلو های پلی استر رنگی در طرح های مختلف به فروش می رسد.

از مهم ترین و شیک ترین تابلو ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تابلو فرش می باشد.

تابلو های پلی استر رنگی

تابلو های پلی استر رنگی چگونه تولید می شوند؟

تابلو های پلی استر رنگی پس از طراحی و تولید به صورت خام از رزین پلی استر به بخش رنگ‌آمیزی و یا به کارگاه های نقاشی و رنگ آمیزی یا به صورت کار در منزل به هنرمندان و نقاشان سپرده می شود. البته روش دیگری نیز برای ساخت و تولید تابلو های پلی استر رنگی وجود دارد و به صورت تک رنگ می باشد. تابلو نقاشی را می توان در همه مکان ها به خصوص اداره جات استفاده نمود و یک فضای زیبایی ایجاد کرد.

تابلو های پلی استر رنگی

در حالت اول تابلو پلی استر به صورت خام برنگ سفید تولید می شود و سپس جهت رنگ آمیزی با رنگهای روغن یا رنگ های اکریلیک به بخش رنگ آمیزی یا نقاشان سپرده می‌شود . در حالت دوم در هنگام تولید تابلو پلی استر زمانی که رزین پلی استر و هاردنر مخلوط می شوند تا به صورت ژله ای در آیند در همان زمان قبل از مخلوط کردن کاتالیزور رنگ های مخصوص رزین پلی استر که پایه آب نمی باشند با آن مخلوط شده سپس درون قالب آغشته می شود . در این حالت رزین پلی استر به صورت تک رنگ و در یک مرحله تولید می شود و گاهی جهت پتینه کاری ارسال می شود. همچنین تابلو دکوراتیو را می توان به عنوان تزئینی استفاده نمود.

تابلو های پلی استر رنگی

جهت رنگ آمیزی تابلو های پلی استر رنگی از چه رنگهایی استفاده می شود؟

برای رنگ آمیزی تابلو های پلی استر رنگی از رنگ روغن و رنگهای اکریلیک استفاده می شود. البته پس از رنگ آمیزی حتما باید از ماده محافظ بر روی رنگ استفاده کنید تا شفافیت و ماندگاری رنگ بالا رود و کیفیت خوبی داشته باشیم. به هر حال اگر قرار است رنگ داخل مخلوط شود نباید رنگ پایه آبی باشد. برای این کار میتوان از پودر یا جوهر رنگ یا خمیر پایه رزین استفاده نمود .ضمناً مقدار مورد استفاده جهت مخلوط کردن با رزین نباید طوری باشد که در ساختار رزین و زمان خشک شدن و کیفیت و استحکام آن تاثیر نامطلوب ایجاد کند و میزان آن را به نسبت آن را حتماً به دقت رعایت نمایید .تابلو خاتم کاری یکی دیگر از انواع تابلو ها می باشد که توانسته است طرفداران بسیاری را جلب نماید.

تابلو های پلی استر رنگی

جهت خرید تابلوهای پلی استر رنگی به کجا مراجعه کنیم؟

از مراکز مهم پخش تابلو های پلی استر رنگی  بازار صالح آباد تهران می باشد که برخی از تولیدکنندگان تابلو های پلی استر رنگی  محصولات خود را جهت عرضه و پخش به این فروشگاه ها عرضه می‌کنند. شما می توانید جهت خرید عمده انواع تابلو های پلی استر رنگی و سایر محصولات تابلو پلی استر به وب سایت ،کانال تلگرام و همچنین پیج اینستاگرام  ما مراجعه نموده در محصولات مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید . ضمنا می توانید با مشاورین فروش ما تماس گرفته تا نسبت به نحوه خرید و پرداخت ارسال سفارشات خود اطلاع کسب نماید و همچنین از آخرین قیمتها و جدیدترین مدلهای تابلو های پلی استر رنگی دیگر مدل ها آگاه شوید.

 

فیلم رنگ آمیزی تابلو پلی استر

 

 

تابلو های پلی استر رنگی