فروش ویژه تابلو پلی استر تبریز به قیمت عمده

فروش ویژه تابلو پلی استر تبریز به قیمت عمده

قیمت تابلو پلی استر 3تکه احساس در تبریز چند است؟ آیا تابلو پلی استر خام در تبریز تولید می شود؟ جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر تبریز و زنجان و اردبیل و قزوین با کجا تماس بگیریم ؟ آیا تابلو پلی استر تبریز جهت هدیه و کادو مناسب است؟  تبریز  یکی از شهرهایی است که کارگاه های تولید پلی استر و مجسمه در آنجا وجود دارد و تولیدکنندگان با تجربه و نقاش نقاشان ماهر و زبردست آذری زبان در تبریز مشغول تولید انواع آثار هنری  و تابلو پلی استر تبریز می باشند.

تابلو نقاشی را می توان در همه مکان ها به خصوص اداره جات استفاده نمود و یک فضای زیبایی ایجاد کرد.

 

تابلو پلی استر تبریز

قیمت تابلو پلی استر 3تکه احساس در تبریز چند است؟

تابلو پلی استر  طرح احساس  یکی از زیباترین  انواع تابلو پلی استر پر فروش می باشد که افراد با سلیقه و خوش ذوق جهت خرید  آن اقدام می نمایند. برخی از تولیدکنندگان، تابلو پلی استر را به صورت کامل رنگ آمیزی و قاب سازی می نمایند. تابلو پلی استر احساس چند تکه در 3اندازه اصلی تولید می شود که عبارت است از:

تابلو پلی استر احساس3 تکه در ابعاد 40در 90

تابلو پلی استر احساس3تکه در ابعاد 60 در 140

تابلو پلی استر احساس4 تکه در ابعاد 40 در 120

بعنوان مثال  تابلو پلی استر احساس  4 تکه طلایی در تبریز حداقل 150 هزار تومان به فروش می رسد.

از انواع تابلو ها می توان به تابلو سفالی اشاره نمود که بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد.

تابلو پلی استر تبریز

آیا تابلو پلی استر خام  در تبریز تولید می شود؟

تولید تابلو پلی استر خام  در کارگاه های مجسمه سازی تابلو پلی استر انجام می شود .کارگاه های تولید انواع تابلو پلی استر بیشتر در شهرک های صنعتی اطراف شهر های بزرگ وجود دارد. تبریز نیز یکی از شهرهایی است که کارگاه های تولید پلی استر و مجسمه در آنجا وجود دارد و تولیدکنندگان با تجربه و نقاش نقاشان ماهر و زبردست آذری زبان در تبریز مشغول تولید انواع آثار هنری تابلو پلی استر می باشند .

بعنوان مثال تابلو پلی استر احساس  خام در ادو اندازه اصلی تولید می گردد که عبارت است از :

20در 20

40در 40

یکی دیگر از انواع تابلوها می توان به تابلو روغن اشاره نمود که بسیار جذاب و پر طرفدار می باشد.

 

تابلو پلی استر تبریز

جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر تبریز و زنجان و اردبیل و قزوین با کجا تماس بگیریم ؟

جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر می توانید تولید کنندگان انواع مجسمه و تابلو پلی استر را پیدا نمایید و به صورت مستقیم خرید نمایید. البته کار ساده ای نیست . برخی از تولیدکنندگان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام اقدام به معرفی و فروش محصولات خود می نمایند که از این طریق نیز می توانید به صورت مستقیم با تولید کنندگان تابلو پلی استر آشنا شوید. البته تابلو دکوراتیو را می توان به عنوان تزئینی استفاده نمود.

اما جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر تبریز  می توانید از طریق این مجموعه و گروه تولیدی پورینا در سراسر کشور و در شهرهای مختلف مانند تبریز و اصفهان و تبریز و زنجان و اردبیل و قزوین و  تهران سفارشات خود را دریافت نمایید. جهت اطلاع از نحوه خرید و پرداخت و ارسال سفارش از تولیدی به صورت مستقیم به شهر خود و مخصوصاً در تبریز می توانید با مشاورین فروش این مجموعه به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل از طریق راه های ارتباطی که در اینجا ذکر گردیده است تماس بگیرید .

تابلو پلی استر تبریز

آیا تابلو پلی استر جهت هدیه و کادو مناسب است؟

خریداران اصلی تابلو پلی استر مجسمه بیشتر جهت چیدمان و دکوراسیون منزل و اتاق خواب یا پذیرایی و همچنین لابی هتل ها و رستوران ها و یا دفاتر شرکتها از تابلو پلی استر استفاده می نمایند. البته یکی از موارد اصلی فروش تابلو پلی استر در فروشگاه های دکوری و محصولات لوکس فروشی و تزیینی به عنوان هدیه و کادو می باشد. که بسیاری از بانوان با سلیقه و افراد خوش ذوق از این صنایع دستی جدید به عنوان هدیه به دوستان و آشنایان و یا کادوی تولد استفاده می کنند.