فروش عمده تابلو پلی استر شام آخر

تابلو پلی استر شام آخر یکی از معروفترین وپرفروش ترین تابلوپلی استر می باشد. تابلو پلی استر شام آخر در چند مدل و بارنگ بندی مختلف عرضه می شود. در واقع هر تولیدی تابلو پلی استر در طرح و مدل مخصوصی و بارنگ آمیزی خاصی تابلو پلی استر شام آخر تولید می کند.تابلو نقاشی را می توان در همه مکان ها به خصوص اداره جات استفاده نمود و یک فضای زیبایی ایجاد کرد.

تابلو پلی استر شام آخر

تابلو پلی استر شام آخر در چه طرح هایی تولید می شود؟

شام آخر یکی از زیبا ترین نقاشی های لئوناردو داوینچی می باشد که مربوط به حضرت عیسی مسیح بوده و در کنار حواریون ایشان به تصویر کشیده شد. از این نقاسی انواع تابلو فرش نیز تولید میشود و در سراسر دنیا بفروش می رسد و متقاضیان آثار کلاسیک بسیار به این طرح علاقه نشان می دهند. تابلو پلی استر شام آخر در چند مدل تولید می‌شود مانند کتابی و دالبور که در زیر مشاهده می نمایید:یکی از با کیفیت ترین تابلو ها تابلو چرم می باشد.

 

تابلو پلی استر شام آخر

تابلو پلی استر شام آخر

این مدل در کارگاه های مختلف رنگ بندی های متفاوتی عرضه می شود البته به صورت طلایی و صدفی و با پتینه کاری نیز از قدیم تولید و عرضه شده است .از مهم ترین و شیک ترین تابلو ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تابلو فرش می باشد.

 

تابلو پلی استر شام آخر در چه اندازه هایی به فروش می رسد؟

تابلو پلی استر شام آخر از کوچکترین ابعاد به صورت دایره با قطر ۳۰ سانت تا تابلوهای بزرگ ۵۰ در ۷۰ و یا ۸۰ در ۱۲۰ نیز تولید و عرضه می شود. البته این مدل ها با قاب جداگانه pvc عرضه می‌شود .برخی از مدل هایی تابلو پلی استر شام آخر با قاب پلی استربه صورت یک تکه تولید و به فروش می رسد. برخی از نمونه های تولید شده تابلو شام آخر در زیر مشاهده می نمایید.همچنین تابلو دکوراتیو را می توان به عنوان تزئینی استفاده نمود.

تابلو پلی استر شام آخر

شما می توانید جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر شام آخر دیدن انواع رنگ آمیزی با ابعاد مختلف حتما به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما مراجعه نمایید و یا از طریق تماس با مشاورین فروش اطلاعات کسب نمایید و انواع مدلهای جدید تولید شده تابلو پلی استر شام آخر را مشاهده نمایید