خرید عمده و ارزان تابلو پلی استر رقصنده

خرید عمده و ارزان تابلو پلی استر رقصنده

تابلو پلی استر رقصنده که با عنوان رقص باله یا بالرین نیز مشهور شده است به عنوان یک کار شیک و مدرن مورد توجه بسیاری از دکوراتورها به خصوص بانوان با سلیقه جهت دکوراسیون اتاق پذیرایی به سبک نوین و همچنین رستوران های مدرن جهت چیدمان دکوراسیون در سبک پست مدرن واقع شده است .

 تابلو پلی استر رقصنده

تابلو پلی استر رقصنده چگونه تولید می گردد ؟

طراحی و تولید مدلهای مختلف تابلو پلی استر رقصنده در چهار سبک اصلی می باشد و تولید کنندگان مجسمه و تابلو پلی استر جهت تولید خام این تابلو از مواد اولیه زیر استفاده می کنند:

  • رزین پلی استر :که ماده اصلی و عمده در تولید تابلو و مجسمه پلی استر میباشد و بویی بسیار تند و زننده دارد
  • هاردنر یا سخت کننده: به صورت مایع یا خمیری مورد استفاده قرار می گیردو بعد از مخلوط شدن با رزین به صورت ژله‌ای درمی‌آید
  • کاتالیزور یا شتاب دهنده: که جهت افزایش سرعت خشک شدن رزین و هاردنر استفاده می‌شود و از ترکیبات کبالت بوده و به رنگ بنفش می باشد
  • رنگ پایه رزین: جهت رنگ آمیزی رزین قبل از خشک شدن با رزین مخلوط می گردد
  • رنگ اکریلیک: که جهت رنگ آمیزی تابلو پلی استر خام بعد از خشک شدن
  • تابلو پلی استر رقصنده

جهت تولید تابلو پلی استر ابتدا نسبت مشخصی از کاتالیزور به آرامی با رزین مخلوط می گردد. سپس خمیر هاردنر بسیار آرام با رزین پلی استر مخلوط می گردد تا به صورت ژله ای در آید. این مخلوط ژله ای را با استفاده از قلمو درون قالب آغشته می کنیم و یا درون قالب می ریزیم در دمای اتاق حدود ۲۰ درجه سانتی گراد تقریبا ۲۰ دقیقه طول می کشد تا قالب خشک شود .

تابلو پلی استر رقصنده

پس از خشک شدن رزین پلی استر درون قالب آن را جدا کرده و با استفاده از سمباده و ابزارهای دیگر مواد زائد کناره قالب را از تابلو پلی استر جدا و تمیز می نمایید و سپس جهت رنگ آمیزی به کارگاه رنگ آمیزی و نقاشی ارسال می گردد .

تابلو پلی استر رقصنده تابلو پلی استر رقصنده

تابلو پلی استر رقصنده در چه مدل هایی تولید می گردد ؟

تابلو پلی استر رقصنده یا بالرین یا رقص باله در ۴ یا ۵ طرح اصلی به صورت مربع تولید می گردد. ابعاد اصلی تابلو پلی استر رقصنده به صورت خام در2 اندازه اصلی به صورت عمومی طراحی و تولید می گردد:

ابعاد ۲۵ در ۲۵

ابعاد ۴۰ در ۴۰

تابلو پلی استر رقصنده یا بالرین پس از تولید اولیه به صورت خام جهت رنگ آمیزی نقشه رنگ و نقاشی فرستاده می شود. البته بسیاری از نقاشان و هنرمندان در منزل تابلو پلی استر خام رقصنده را خریداری نموده و در سبک ها و رنگ های مختلف رنگ آمیزی و پتینه کاری می کنند. سپس جهت ساخت قاب به کارگاه قاب سازی ارسال می نمایند.

تابلو پلی استر رقصنده

تابلو پلی استر رقصنده یا بالرین در چه رنگ هایی تولید می شود؟

رنگ های اصلی که در رنگ آمیزی تابلو پلی استر رقصنده یا رقص باله استفاده می شود رنگ های طلایی استخوانی تمام رنگی می باشد . معمولاً رنگ طلایی و استخوانی که برای رنگ آمیزی تابلو پلی استر رقصنده استفاده می گردد همراه با پتینه کاری می باشد تا جلوه قدیمی کلاسیک تابلو پلی استر بدهد. در اینجا برخی از نمونه های رنگ آمیزی طلایی و استخوانی تابلو پلی استر رقصنده را مشاهده می نمایید:

تابلو پلی استر رقصنده

 

رنگ آمیزی به صورت کامل رنگی با استفاده از رنگ های اکریلیک در تنوع بالا توسط هنرمندان بسیاری به صورت کار در منزل نیز انجام می گردد . که در اینجا برخی نمونه های بسیار شیک وزیبای تابلو پلی استر رقصنده رنگی را مشاهده می نمود :

تابلو پلی استر رقصنده

در این قسمت فیلم آموزشی پولیش یکی از محصولات پلی استر قبل از رنگ آمیزی را برای شما به نمایش می گذاریم:

 

فیلم پولیش کاری تمیز نمودن  ظرف پلی استر قبل از رنگ آمیزی

 

 

جهت خرید عمده تابلو پلی استر رقصنده در شهرهای اصفهان ،شیراز، تهران ،تبریز و مشهد چگونه اقدام نماییم؟

جهت خرید عمده انواع تابلو پلی استر به ویژه تابلو پلی استر رقصنده یا بالرین در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، تهران ،تبریز، کرج و سایر شهرها می توانید به صورت مستقیم به کارگاه های تولیدی محصولات تابلو پلی استر که در این شهر ها فعال هستند مراجعه نمایید. اما بهترین روش برای خرید عمده و مستقیم از تولیدی در شهرهای مختلف آن است که با مشاورین فروش این مجموعه از طریق راه های ارتباطی که در همین صفحه ذکر شده است تماس بگیرید تا ضمن کسب اطلاع از آخرین قیمت ها و جدیدترین مدل های تولید شده با نحوه خرید و پرداخت و ارسال سفارش خود آشنا شوید.

تابلو پلی استر رقصنده