لیست قیمت تابلو پلی استر برجسته

قیمت تابلو پلی استر برجسته به علت نوسانات قیمت مواد اولیه متغیر می باشد. با توجه به افزایش یا کاهش قیمت مواد اولیه، قیمت تابلو پلی استر برجسته دچار نوسان می گردد .

تابلو نقاشی را می توان در همه مکان ها به خصوص اداره جات استفاده نمود و یک فضای زیبایی ایجاد کرد.

 

قیمت تابلو پلی استر برجسته

مواد اولیه مورد استفاده در تولید تابلو پلی استر چیست؟

  • ماده اولیه در تولید مجسمه و تابلو های پلی استر مایع شیمیایی با بوی تند و زننده به نام رزین پلی استر می باشد. البته در ساخت مجسمه و تابلوهای پلیمری گاهی از رزین اپوکسی نیز استفاده می گردد.
  • ماده بعدی که در تولید تابلو های پلی استر مجسمه استفاده می گردد مایعی بنفش رنگ بر پایه ترکیبات کبالت می باشد که به عنوان کاتالیزور یا شتاب دهنده در ساخت و تولید مجسمه و تابلو پلی استر خام استفاده می شود.
  • ماده مهم بعدی که در ساخت و تولید محصولات پلی استر استفاده می گردد به صورت مایع و یا خمیری مورد استفاده واقع می شود و به عنوان هاردنر یا سخت کننده با رزین پلی استر مخلوط می گردد . از انواع تابلو ها می توان به تابلو سفالی اشاره نمود که بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد.
  • یکی دیگر از مواردی که بعد از ساخت مجسمه و تابلو پلی استر خام مورد استفاده قرار می گیرد رنگ های اکریلیک پایه آبی می باشد که جهت رنگ آمیزی مجسمه و تابلو پلی استر خام استفاده می گردد .

قیمت تابلو پلی استر برجسته

کدام یک از مواد اولیه تاثیر بیشتری در قیمت تابلو پلی استر برجسته دارد؟

از بین مواد اولیه مصرفی که در هزینه تولید و قیمت تابلو پلی استر برجسته و مجسمه پلی استر تاثیر گذار است رزین پلی استر می باشد  و از محصولات صنایع شیمیایی و پتروشیمی بوده و در بورس و یا به صورت آزاد عرضه می گردد .از آنجا که این ماده یکی از اقلام صادراتی محسوب می شود ، بر مبنای دلار قیمت گذاری می گردد و با توجه به نوسان قیمت دلار قیمت تابلو پلی استر برجسته دچار تغییرات زیادی می شود .یکی دیگر از انواع تابلوها می توان به تابلو روغن اشاره نمود که بسیار جذاب و پر طرفدار می باشد.

قیمت تابلو پلی استر برجسته

قیمت تابلو پلی استر برجسته در رنگهای طلایی و استخوانی از چه قیمتی شروع میشود؟

قیمت تابلو پلی استر برجسته طلایی و استخوانی از انواع تابلو پلی استر برجسته رنگی ارزان تر است. به عنوان مثال قیمت تابلو پلی استر برجسته طرح احساس در مدل های مختلف در رنگ های طلایی و استخوانی به شرح زیر می باشد :

  1. تابلو پلی استر احساس طلایی ۳ تکه در یک قاب ۴۰ در ۹۰ معادل ۱۴۷ هزار تومان
  2. تابلو پلی استر احساسطلایی 4 تکه در یک قاب ۴۰ در ۱۲۰ معادل ۱۵۸ هزار تومان
  3. تابلو پلی استر احساس طلایی ۴ تکه در چهار قاب ۳۵ در ۳۵ معادل ۱۹۲ هزار تومان
  4. تابلو پلی استر احساس استخوانی ۳ تکه در یک قاب ۴۰ در ۹۰ معادل ۱۴۷ هزار تومان
  5. تابلو پلی استر احساس استخوانی 4تکه در یک قاب ۴۰ در ۱۲۰ معادل ۱۵۸ هزار تومان
  6. تابلو پلی استر احساس استخوانی ۴ تکه در چهار قاب ۳۵ در ۳۵ معادل ۱۹۲ هزار تومان

 

قیمت تابلو پلی استر برجسته

 

این چند مورد حداقل قیمت تابلو پلی استر برجسته طرح احساس در بازار به صورت تکی می باشد .جهت استعلام قیمت عمده و گرفتن لیست قیمت تابلو پلی استر برجسته می باید از طریق راه های ارتباطی که در پایین همین صفحه اعلام شده است با مشاورین فروش ما تماس گرفته و ضمن کسب اطلاع از آخرین قیمت ها و جدیدترین مدلهای تابلو پلی استر و دریافت لیست قیمت از نحوه خرید و پرداخت و ارسال سفارشات خود آگاه شوید. مشاورین فروش ما به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی شما خواهند بود. البته تابلو دکوراتیو را می توان به عنوان تزئینی استفاده نمود.

قیمت تابلو پلی استر برجسته