قیمت عمده تابلو پلی استر رزین خام

قیمت عمده تابلو پلی استر رزین خام

تابلو پلی استر رزین خام چیست؟ قیمت عمده تابلو پلی استر خام در بازار تهران چند است؟جهت خرید تابلو پلی استر خام در شیراز و کرج و قم و اصفهان و مشهد به کجا مراجعه کنیم؟ رنگ آمیزی تابلو پلی استر رزین خام چگونه انجام می‌شود؟

ساخت و تولید انواع تابلو پلی استر رزین خام  در واقع یکی از صنایع دستی جدید و مدرن محسوب می‌شود و افراد  ماهر اقدام به تولید انواع مجسمه و تابلو پلی استر می نمایند . پس از خرید مواد اولیه ، کار تولید تابلو پلی استر آغاز می گردد .از مهم ترین و شیک ترین تابلو ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تابلو فرش می باشد.

تابلو پلی استر رزین

 

تابلو پلی استر رزین خام چیست؟

تابلو پلی استر رزین با توجه به ابعاد قالب و مدل آن طراحی و تولید می گردد. تابلو پلی استر خام به دو صورت تولید می گردد. یا از رزین پلی استر به تنهایی استفاده می شود جهت تولید تابلو پلی استر یا جهت استحکام تابلو پلی استر از الیاف فایبر گلاس در هنگام تولید درون قالب استفاده می گردد .تابلو پلی استر پس از خشک شدن درون قالب از آن جدا می گردد و در بخش پرداخت کاری و سوهان کاری زوائد آن حذف و صاف می‌گردد . سپس جهت رنگ آمیزی به کارگاه رنگ‌آمیزی فرستاده می شود.

تابلو نقاشی را می توان در همه مکان ها به خصوص اداره جات استفاده نمود و یک فضای زیبایی ایجاد کرد.

قیمت عمده تابلو پلی استر خام در بازار تهران چند است ؟

قیمت تابلو پلی استر خام با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه که در بورس عرضه می شود تغییر می کند و با قیمت دلار دچار نوسان می شود. البته کیفیت ساخت تابلو پلی استر رزین خام نیز در قیمت آن بسیار موثر است. به عنوان مثال قیمت تابلو پلی استر رزین خام در ابعاد ۲۰ در ۲۰ در بازار تهران به صورت عمده حداقل ۱۴ هزار تومان می باشد.همچنین تابلو دکوراتیو را می توان به عنوان تزئینی استفاده نمود.

تابلو پلی استر رزین

جهت خرید تابلو پلی استر خام در شیراز و کرج و قم و اصفهان و مشهد به کجا مراجعه کنیم؟

فروش عمده تابلوهای پلی استر رزین خام توسط تولید کنندگان و کارگاه های تولید مجسمه و تابلو پلی استر انجام میشود. این کارگاه ها بیشتر در اطراف شهرهای بزرگ و در شهرک های صنعتی مشغول به فعالیت می باشند . برخی از تولید کنندگان انواع مجسمه و تابلو پلی استر از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام اقدام به معرفی و فروش محصولات خود می نمایند و می توانید از طریق شبکه های مجازی با آنان در ارتباط باشید.تابلو خاتم کاری یکی دیگر از انواع تابلو ها می باشد که توانسته است طرفداران بسیاری را جلب نماید.

البته ما در این مجموعه و در گروه تولیدی پورینا این امکان را فراهم آورده ایم که شما مشتریان عزیز بتوانید در شهرهای اصفهان و کرج و شیراز و قم و دیگر شهرها بتوانید به صورت مستقیم از تولیدی و به صورت عمده خرید نمایید. جهت کسب اطلاع از آخرین قیمت ها و جدیدترین مدل های تابلو پلی استر تولید شده می توانید با مشاورین فروش این مجموعه به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل تماس بگیرید و از نحوه خرید و پرداخت و ارسال سفارشات به شهر خود آگاه شوید.

تابلو پلی استر رزین

رنگ آمیزی تابلو پلی استر رزین خام چگونه انجام می‌شود؟

رنگ آمیزی تابلو پلی استر به دو صورت کلی انجام می‌شود. حالت اول در زمان مخلوط کردن مواد اولیه رزین پلی استر و هاردنر و کاتالیزور ،رنگ پایه رزینی اضافه می‌شود و تابلو پلی استر تولید شده کاملاً و به صورت یک دست با رنگ خاصی تولید می گردد .حالت دوم تابلو پلی استر رزین خام پس از تولید به کارگاه نقاشی و رنگ آمیزی ارسال می گردد و در آنجا توسط افراد هنرمند و نقاشان ماهر کار رنگ آمیزی و پتینه کاری بر روی آن انجام می شود و در رنگ های مختلف طلایی یا صدفی یا تمام رنگی و همچنین ورق طلا و نقره رنگ آمیزی می گردد.

 

در اینجا فیلم نحوه رنگ  امیزی تابلو پلی استر رزین  بعد از تولید را مشاهده می کنید: