فروش ویژه تابلو های پلی استر

خرید و فروش انواع تابلو های پلی استر به صورت  تکی در سراسر کشور در فروشگاه های محصولات تزیینی و دکوری انجام می شود. جهت خرید انواع تابلو های پلی استر می توانید به صورت اینترنتی ایا از طریق اینستاگرام نیز اقدام نمایید.

تابلو های پلی استر

تابلو های پلی استر به چه صورت تولید می شوند ؟

تابلو های پلی استر  معمولاً به صورت خام در کارگاه های مجسمه سازی پلی استر توسط تولیدکنندگان مختلف درشهر های متعددی در سراسر کشور انجام می شود. ماده اولیه جهت تولید  تابلو های پلی استر  معمولاً رزین پلی استر می باشد یکی از محصولات میانی پتروشیمی می باشد . رزین پلی استر مایع با بوی تند و زننده است. پس از مخلوط شدن با هاردنر که به صورت مایع یا خمیری می باشد به صورت ژله ای در می آید. بعد از ترکیب شدن با کاتالیزور معمولا ماده اولیه آن کبالت می باشد ، درون قالب آغشته می شود .

تابلو های پلی استر

بهترین دمای مورد نیاز جهت کار در قالب زدن مجسمه و تابلو های پلی استر حداقل ۲۰ درجه سانتیگراد می باشد. چراکه مخلوط شدن رزین پلی استر با هاردنر و سپس با کاتالیزور بصورت مرحله ای بوده و سبب افزایش دما می گردند. جهت تولید مجسمه و تابلو های پلی استر به مقدار بیش از ۵ کیلوگرم حتما از تهویه مناسبی استفاده نمایید تا دچار مسمومیت و مشکلات تنفسی نگردید.

تابلو های پلی استر

پس از آماده شدن مجسمه یا تابلوهای پلی استر خام که سفید رنگ هستن جهت نقاشی و رنگ آمیزی توسط هنرمندان و نقاشان به کارگاه رنگ میزی  ارسال می گردد. پس از رنگ آمیزی جهت قاب سازی به کارگاه تولید قاب پی وی سی ارسال می گردد. ساخت تابلو سفالی نقش برجسته نیز مراحل خاص خود را دارای می باشد.

 

تابلو های پلی استردر چه طرح هایی تولید می گردد ؟

تابلو های پلی استر معمولاً در طرح ها و اشکال مختلف تولید می شود. در اینجا برخی از انواع مختلف آن را ذکر می کنیم :

  •  تابلو  پلی استر برجسته گل و گلدان
  • تابلو پلی استر برجسته حیوانات و پرندگان
  • تابلو پلی استر برجسته فرانسوی
  • تابلو پلی استر برجسته طرح کشاورز
  •  تابلو پلی استر برجسته طرح احساس
  •  تابلو پلی استر برجسته طرح فرشته
  • تابلو پلی استر برجسته رقصنده
  •  تابلو پلی استر برجسته زن و مرد و دختر
  •  تابلو پلی استر برجسته شام آخر و الیزابت

تابلو های پلی استر

 تابلو های پلی استر

تابلو های پلی استر

 تابلو های پلی استر

تابلو های پلی استر در کجا و به صورت عمده به فروش می رسد؟

فروش انواع تابلو های پلی استر در مراکز پخش عمده تابلو پلی استر صالح آباد تهران همچنین شهرک صنعتی چهاردانگه انجام می شود. البته برخی از تولیدکنندگان مجسمه و تابلو های پلی استر  اقدام به فروش ویژه تابلو های پلی استر به صورت مستقیم می نمایند .شما می توانیدبا تماس با مشاورین املاک فروش ما ضمن کسب اطلاع از آخرین قیمت ها و جدیدترین مدل ها انواع  تابلو های پلی استر از فروش ویژه تابلو های پلی استر و تابلو نقاشی رنگ روغن منظره که گاهی انجام می گردد آگاه شوید.

 تابلو های پلی استر