فروش عمده تابلو پلی استر سفید بالرین در مشهد

فروش عمده تابلو پلی استر سفید بالرین در مشهد

تابلو پلی استر سفید چگونه تولید می شود؟ آیافروش عمده تابلو پلی استر بالرین در مشهد و سمنان و بجنورد انجام می شود؟ کارگاه های تولید تابلو پلی استر خام در کدام شهرها قرار دارند؟ قیمت عمده تابلو پلی استر سفید در تهران و شیراز و اصفهان چه تفاوتی دارد؟

تابلو نقاشی را می توان در همه مکان ها به خصوص اداره جات استفاده نمود و یک فضای زیبایی ایجاد کرد.

خرید تابلو پلی استر سفید خیلی مرسوم نیست و عموما کارگاه های نقاشی و قابسازی نسبت به خرید آن اقدام میکنند. البته برخی مشتریان از تابلو پلی استر سفید جهت دکوراسیون استفاده می کنند.

تابلو پلی استر سفید

تابلو پلی استر سفید چگونه تولید می شود؟

تابلو پلی استر سفید در واقع تابلو پلی استر خام می باشد .پس از تولید رنگ آمیزی نمی شود .نوع دیگر از پلی استر سفید تابلو پلی استر صدفی می باشد که تقریباً سفید بوده و به رنگ صدفی رنگ آمیزی می شود. مراحل تولید تابلو پلی استر سفید خام به شرح زیر می باشد:

ابتدا رزین پلی استر که مایعی با بوی تند و زننده باشد با هاردنر یا خشک کن مخلوط شده و به صورت ژله ای در می آید. جهت استحکام و ایجاد وزن و حجم بیشتر در تابلو پلی استر از فیلر یا پرکننده کربنات مخلوط اضافه می شود و به آرامی میکس می شود .در نهایت مخلوط  کاتالیزور یا شتاب دهنده به آن با آرامش اضافه شده و مخلوط می گردد. بهترین دما جهت انجام فرآیند خشک کردن رزین پلی استر در مقابل ۲۰ درجه سانتیگراد می باشد .از انواع تابلو ها می توان به تابلو سفالی اشاره نمود که بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد.

ضمنا هنگام کار با رزین پلی استر بیش از ۵ کیلوگرم محیط کار باید دارای تهویه مناسب باشد .تا دچار مشکلات تنفسی نشویم .پس از خشک شدن پلی استر به همراه مواد شیمیایی دیگر درون قالب ، پس از یک ساعت از قالب سیلیکونی جدا شده و به کارگاه پرداخت کاری و سوهان کاری ارسال می‌شود. تا زوائد آن حذف شده و صاف شود .بعد از آن جهت رنگ آمیزی به کارگاه نقاشی و رنگ‌آمیزی فرستاده خواهد شد. تابلو پلی استر خشک شده درون قالب به رنگ سفید می باشد.

تابلو پلی استر سفید

آیافروش عمده تابلو پلی استر بالرین در مشهد و سمنان و بجنورد انجام می شود؟

با توجه به فروش بالای تابلو پلی استر بالرین و استقبال بسیاری از بانوان و افراد با سلیقه جهت دکوراسیون یا هدیه دادن از انواع تابلو پلی استر به خصوص تابلو پلی استر بالرین استفاده میشود. بسیاری از فروشگاه ها در سطح شهرهای مختلف مانند مشهد و کرج و سمنان اقدام به فروش انواع تابلو پلی استر نموده اند .در شهرهایی که کارگاه تولید تابلو پلی استر وجود دارد امکان فروش عمده تابلو پلی استر بالریان وجود دارد.یکی دیگر از انواع تابلوها می توان به تابلو روغن اشاره نمود که بسیار جذاب و پر طرفدار می باشد.

شما می توانید جهت خرید عمده به کارگاه تولید تابلو پلی استر در شهر خود مراجعه کنید. برخی از فروشندگان و تولیدکنندگان تابلو پلی استر در شهرهای کرج و مشهد و تهران و اصفهان و شیراز اقدام به معرفی و فروش محصولات خود در شبکه‌های اجتماعی و فروشگاه‌های اینترنتی نموده اند که با جستجو در اینترنت می توانید آنها را پیدا نمایید. ضمناً می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در تمام ساعات شبانه روز و از طریق راه های ارتباطی که در اینجا درج شده است تماس گرفته و از آخرین قیمت ها و جدیدترین مدل های تولید شده تابلو پلی استر در رنگ های مختلف آگاه شوید. البته تابلو دکوراتیو را می توان به عنوان تزئینی استفاده نمود.

تابلو پلی استر سفید

کارگاه های تولید تابلو پلی استر خام در کدام شهرها قرار دارند؟

کار تولید تابلو پلی استر خام در سالیان اخیر بسیار رواج یافته است. برخی از تولیدکنندگان انواع مجسمه پلی استر اقدام به تولید تابلوهای پلی استر نیز می نمایند. شما می توانید با جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی اینستاگرام ،تلگرام با تولیدکنندگان و فروشندگان تابلو پلی استر در شهر های مختلف آشنا شوید . البته به صورت کامل نمی توان گفت که تولید کنندگان تابلو پلی استر سفید در کدام شهرها حضور دارند .ما در اینجا می توانیم به برخی شهرهایی که کارگاه تولید تابلو پلی استر وجود دارد اشاره کنیم:

 1. مشهد
 2. تهران
 3. قم
 4. اصفهان
 5. تبریز
 6. شیراز
 7. همدان

تابلو پلی استر سفید

قیمت عمده تابلو پلی استر سفید در تهران و شیراز و مشهد چه تفاوتی دارد؟

هزینه‌های تولید تابلو پلی استر با توجه به عوامل زیر متفاوت می باشد:

 1. قیمت مواد اولیه
 2. هزینه حمل و نقل و کرایه
 3. هزینه آب و برق و گاز
 4. دستمزد کارگر

اما با توجه به کیفیت محصول تولید شده توسط تولید کنندگان تابلو پلی استر در شهرهای تهران و شیراز و اصفهان قیمت آن متفاوت می‌باشد. و استحکام و رنگ و کیفیت تابلو پلی استر سفید تولید شده بسیار متفاوت است.

تابلو پلی استر سفید