فروش تابلو پلی استر شیک احساس با قیمت ارزان

فروش تابلو پلی استر شیک احساس با قیمت ارزان

فروش اینترنتی تابلو پلی استر احساس سه تکه در تهران و اصفهان و شیراز و اهواز امکان پذیر است؟ تابلو پلی استر شیک و جدید چگونه تولید میشود ؟مشتریان اصلی تابلو پلی استر خام چه کسانی هستند ؟جهت خرید تابلو پلی استر شیک احساس با قیمت ارزان در یزد و اهواز و مشهد به کجا مراجعه کنیم؟
تابلو پلی استر احساس که از پرفروش ترین و معروف ترین محصولات تابلو پلی استر شیک و مدرن محسوب می‌شود .این تابلو جهت دکوراسیون بسیاری از هتل ها رستوران های جدید و تازه ساز استفاده می‌شود.

تابلو پلی استر شیک

فروش اینترنتی تابلو پلی استر احساس سه تکه در تهران و اصفهان و شیراز و اهواز امکان پذیر است ؟

تابلو پلی استر احساس زیباترین و حرفه ای ترین انواع تابلو پلی استر می باشد. این تابلو به صورت تکی و ۳ و ۴ تکه تولید و به فروش می رسد .جهت خرید تابلو پلی استر به فروشگاه های محصولات دکوری و تابلو فروشی مراجعه کنید. برخی از فروشندگان و تولیدکنندگان تابلو پلی استر شیک و مدرن ازطریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اقدام به معرفی و فروش محصولات خود می نمایند .با جستجو در اینترنت می توانید با آنان آشنا شده تماس بگیرید .

ضمنا بعضی از فروشگاه های اینترنتی در شهر تهران و کرج از طریق فروشگاه اینترنتی پخش انواع تابلو پلی استر شیک مانند احساس و بالرین را می فروشند. و از طریق پست ارسال می نمایند. گروه تولیدی پورینا این افتخار را دارد که از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام به معرفی و فروش محصولات خود به صورت اینترنتی در شهرهای اصفهان و تهران و شیراز و تبریز و مشهد و دیگر شهر های ایران نموده است . شما می توانید با تماس با مشاورین فروش این مجموعه از طریق راه های ارتباطی که در اینجا ذکر شده است از نحوه خرید و پرداخت ارسال سفارشات به درون منزل خود آگاه شوید.

تابلو پلی استر شیک

تابلو پلی استر شیک و جدید چگونه تولید میشود ؟

تولید انواع تابلو پلی استر شیک و مدرن کار بسیار حساس و ظریف سختی می باشد. در واقع تولید انواع تابلو پلی استر ترکیبی از چند صنعت می باشد . که به صورت دستی و کارگاهی تولید می‌شود . در واقع یکی از جدید ترین صنایع دستی مدرن و شیک محسوب می شود . تولید انواع تابلو پلی استر شیک و جدید ترکیبی از صنعت شیمیایی و مجسمه سازی و قاب سازی و نقاشی برجسته می باشد. که توسط افراد ماهر انجام می شود. فرایند تولید تابلو پلی استر شیک جدید به طور خلاصه به شرح زیر می باشد.

  فرایند تولید تابلو پلی استر شیک

پس از خرید مواد اولیه شیمیایی جهت تولید تابلو پلی استر خام باید یکی یکی و با درصد و نسبت خاصی مواد شیمیایی را با هم مخلوط نمود. ماده اولیه تولید تابلو پلی استر خام رزین پلی استر می باشد که نسبت خاصی معمولاً حدود ۲ درصد با توجه به شرایط قالب و نوع و ابعاد آن با ماده شیمیایی به نام هاردنر( که از ترکیبات کبالت می باشد جهت خشک شدن ) با رزین پلی استر ترکیب می شود . سپس مواد پرکننده درون آن مخلوط ژله ای جهت استحکام و ایجاد حجم و وزن اضافه می شود.

در نهایت برای افزایش سرعت خشک شدن از  کاتالیزور استفاده می شود که با درصد خاصی به آرومی به این مخلوط اضافه می شود. ترکیب نهایی درون قالب ریخته میشود .جهت استحکاام بیشتر تابلو پلی استر خام از الیاف فایبر گلاس در چند مرحله درون این قالب همراه با مخلوط استفاده می شود . پس از خشک شدن از آن جدا شده .پرداخت کاری می شود. سپس جهت رنگ آمیزی به کارگاه نقاشی و سپس به کارگاه قاب سازی ارسال می شود.

تابلو پلی استر شیک

مشتریان اصلی تابلو پلی استر خام چه کسانی هستند؟

انواع تابلو پلی استر به صورت خام یا رنگ شده یا قاب شده استفاده می شود. برخی از مشتریان علاقمند هستند که از انواع تابلو پلی استر بصورت خام استفاده کنند (جهت دکوراسیون محل زندگی و یا محیط کار خود). اما مشتریان اصلی تابلو پلی استر خام، کارگاههای رنگ آمیزی و قاب سازی یا افراد هنرمند نقاش هستند . که به صورت کار در منزل به نقاشی و رنگ آمیزی تابلو پلی استر خام اشتغال دارند. سپس تابلو پلی استر خام رنگ شده را می فروشند.

تابلو پلی استر شیک

جهت خرید تابلو پلی استر شیک احساس با قیمت ارزان در یزد و اهواز و مشهد به کجا مراجعه کنیم ؟

همان طور که گفته شد می توانید در شهر های مختلف مثل یزد و اصفهان و شیراز و همدان جهت خرید ارزان انواع تابلو پلی استر احساس به فروشگاه های محصولات دکوری و تابلو فروشی در شهر خود مراجعه نمایید. جهت خرید ارزان انواع تابلو پلی استر شیک طرح احساس و مدل های دیگر می توانید به کارگاه‌های تولیدی در اطراف شهر خود مراجعه نمایید .و به صورت عمده خرید نمایید .

ضمنا شما می توانید جهت خرید ارزان انواع تابلو پلی استر شیک در شهر های یزد و اهواز و شیراز و بندرعباس و دیگر شهرهای ایران از طریق تماس با مشاورین فروش گروه تولیدی پورینا انواع تابلو پلی استر شیک و ارزان خریداری نمایید .و درب منزل تحویل بگیرید. جهت استعلام قیمت و آشنایی با جدیدترین مدل های تولید شده می توانید از طریق راه های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی با ما در تماس باشید اطلاعات کسب نمایید.

تابلو پلی استر شیک