قیمت تابلو پلی استر رنگی بالرین در تبریز

قیمت “تابلو پلی استر رنگی “بالرین در تبریز

تابلو پلی استر رنگی چگونه تولید می گردد؟ قیمت انواع تابلو پلی استر رنگی بالرین در تبریز و و قزوین و زنجان به چه عواملی بستگی دارد ؟آیا فروش عمده اینترنتی تابلو پلی استر رنگی در تهران و مشهد و شیراز امکان پذیر است؟ تابلو پلی استر رنگی چه ویژگی‌هایی دارد؟
طراحی و تولید انواع تابلو پلی استر رنگی در چند سال اخیر به شدت رواج یافته است . بسیاری از مشتریان از این نوع تابلو پلی استر برای دکوراسیون منزل یا اتاق خواب خریداری می کنند. تابلو پلی استر رنگی بالرین سه تکه یکی از جذاب ترین طرح ها و مدل های تابلو پلی استر رنگی می باشد که می توانید با قیمت ارزان تهیه نمایید.

تابلو پلی استر رنگی

تابلو پلی استر رنگی چگونه تولید می گردد؟

تابلو پلی استر در واقع ترکیبی از چند صنعت می باشد و جزو صنایع دستی مدرن محسوب می شود. کار تولید تابلو پلی استر ترکیبی است از صنعت مجسمه سازی و نقاشی و قالب سازی و تابلو سازی و قاب سازی . کار اصلی تولید تابلو پلی استر توسط افراد ماهری که در صنعت مجسمه سازی پلی استر مهارت دارند انجام می شود و به صورت تخصصی انجام می شود. در واقع تابلو پلی استر برجسته همان مجسمه سازی پلی استر به صورت مسطح می باشد .

جهت تولید تابلو پلی استر رنگی ابتدا رزین پلی استر با ماده شیمیایی به نام هاردنر یا خشک کننده ترکیب می شوند . سپس به آرامی مخلوط می گردد تا واکنش شیمیایی صورت گیرد. همزمان می توانید از فیلر یا پرکننده درون این مخلوط اضافه نموده تا حجم و وزن و استحکام تابلو پلی استر بیشتر گردد. جهت افزایش سرعت خشک شدن این مخلوط که درون قالب سیلیکونی به صورت ژله ای در آمده است، از کاتالیزور استفاده می شود که به نسبت خاصی اضافه می گردد . دقت کنید که کاتالیزور و هاردنر و رزین پلی استر همزمان مخلوط نشود . چرا که افزایش ناگهانی دما ایجاد شده و سبب انفجار و آتش سوزی می گردد .

رزین پلی استر پس از خشک شدن درون قالب جدا شده و به بخش پرداخت کاری و سوهان کاری می رود .کناره های آن صاف و زوائد صاف میشود. پس از آماده شدن تابلو پلی استر خام کار رنگ آمیزی آن در بخش نقاشی و رنگ آمیزی شروع می‌شود. تابلو پلی استر در رنگ های مختلف تولید شده و جهت قاب سازی به کارگاه ساخت قاب و تابلو ارسال می گردد.

تابلو پلی استر رنگی

قیمت انواع تابلو پلی استر رنگی بالرین در تبریز و و قزوین و زنجان به چه عواملی بستگی دارد؟

مواد اولیه جهت ساخت انواع تابلو پلی استر رنگی دارای نوسان قیمت می باشد . و با توجه به قیمت جهانی پلی استر و قیمت رزین در بورس نوسان قیمت داریم. یکی دیگر از عوامل مهمی که در هزینه تمام شده تابلو پلی استر رنگی تاثیر گذار است ، هزینه آب و برق و گاز و دستمزد کارگر و کرایه حمل و نقل مواد اولیه و محصولات می باشد.

در صورتی که کارگاه تولید تابلو پلی استر در شهر شما وجود داشته باشد طبیعتاً هزینه های تمام شده تابلو پلی استر کمتر بوده و می توانید با قیمت پایین تری خرید نمایید . با توجه به اینکه در برخی شهرها مانند تبریز و کرج و تهران و شیراز و برخی شهرهای دیگر کارگاه تولید تابلو پلی استر وجود دارد، قیمت فروش تابلو پلی استر در شهرهای دیگر مانند قزوین و زنجان و تبریز با تهران و کرج متفاوت است و قیمت تابلو پلی استر در تبریز زنجان گرانتر از قزوین می باشد .

تابلو پلی استر رنگی

آیا فروش عمده اینترنتی تابلو پلی استر رنگی در تهران و مشهد و شیراز امکان پذیر است؟

جهت خرید تابلو پلی استر می توانید به فروشگاه های محصولات دکوری مراجعه نمایید. و در شهر خود خرید نمایید . اما فروش اینترنتی انواع تابلو پلی استر توسط برخی از تولیدکنندگان و فروشندگان از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و اینترنت ایجاد شده است. برخی از تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات دکوری و تابلو فروشی  از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی اقدام به معرفی و فروش محصولات خود نموده اند .

شما می توانید با یک جستجوی ساده نسبت به ارتباط گرفتن با این تولیدکنندگان اقدام نمایید . ضمنا می توانید جهت خرید اینترنتی انواع تابلو پلی استر در شهرهای مشهد ، کرمان، شیراز ، تهران ، یزد و دیگر شهرهای ایران با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و از آخرین قیمت ها و جدیدترین مدل های تولید شده تابلو پلی استر آگاه شوید.

تابلو پلی استر رنگی

تابلو پلی استر رنگی چه ویژگی‌هایی دارد؟

با توجه به استقبال گسترده بانوان و افراد باسلیقه در سالیان اخیر نسبت به خرید انواع تابلو پلی استر جهت دکوراسیون ، در اینجا به برخی از ویژگی‌های اصلی انواع تابلو پلی استر را که سبب رواج این محصول در بین مردم شده است را اشاره می نماییم:

شیک و مدرن بودن
صنایع دستی جدید
سبک بودن و استحکام بالا
قابلیت رنگ پذیری زیاد
ثبات رنگ در برابر نور آفتاب و رطوبت
قابلیت فرمان پذیری در انواع قالب ها
قابلیت شست و شو
قابلیت سوهان کاری و سوراخکاری و نصب بر روی دیوار

تابلو پلی استر رنگی